Strona główna1 » O firmie

O firmie

O nas

Firma PRINT-JET jest dystrybutorem wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do wszystkich urządzeń IT, takich jak drukarki, kserokopiarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne oraz plotery a ich dystrybucja połączona jest z systemem doradztwa oraz pomocą techniczną.

Nasz zespół to wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz pasją w działaniu i współpracy z klientem.

Nasi klienci

Oferujemy kompleksową obsługę firm, biur, hurtowni, sklepów, jednostek budżetowych oraz klientów indywidualnych poprzez zaopatrywanie we wszystkie materiały eksploatacyjne wiodących firm dostępnych obecnie na rynku.

Obsługujemy całe województwo kujawsko pomorskie. Na terenie miasta Toruń dostarczamy klientowi towar w dniu zamówienia (zamowienie powyżej 50,00 zł) a dla klientów z poza województwa towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Nasz cel

Firma PRINT-JET za cel stawia sobie uzyskanie satysfakcji klienta poprzez wysoką i rzetelną jakość obsługi, fachową pomoc oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Naszym celem jest zapewnienie klienta, że znajdzie u nas najlepszą obsługę oraz wsparcie w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne i urządzenia. Priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.

Oferta

PRINT-JET oferuje współpracę w zakresie dystrybucji materiałów eksploatacyjnych, sprzedaży urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych oraz doradztwo i pomoc techniczną.

W naszej ofercie znajdują się zarówno oryginalne jak i alternatywne materiały eksploatacyjne (tonery, cartridge, tusze, bębny, papier) wiodących firm Canon, HP, Brother, Lexmark, Epson, Oki, Samsung i inne.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl