REJESTRACJA MOJE KONTO MÓJ KOSZYK
Zamówienie na kwotę 0,00 zł
 

Kategorie
TAŚMY BARWIĄCE
TONERY DO KSEROKOPIAREK
TONERY I BĘBNY DO DRUKAREK LASER (5)
TUSZE DO DRUKAREK ATRAMENTOWYCH (55)
Wyszukiwanie
 Wyraz(y)
do  Cena
Zaawansowane
Język
Polski
Newsletter
E-mail:
Nazwa:
 Zarejestrowani klienci mogą zarządzać swoimi subskrypcjami: Twoje konto:
Jesteśmy na Facebooku
Kontakt
e-mailbiuro@print-jet.pl
Tel782228319
GSM727595649
GG33387141
Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek od 8:00-16:30 Sobota od 9:00 - 13:30
Regulamin

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep www.print-jet.pl jest obsługiwany przez firmę PRINT-JET Przemysław Han, z siedzibą w Toruniu, przy ulicy Szosa Lubicka 133f/13. Firma jest zarejestrowana pod nr NIP 8792405224 oraz nr REGON 340614813.

 
2. WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

2.1. PRINT-JET prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.toner-tusz.pl

2.2. Do zakupów w sklepie internetowym PRINT-JET upoważnione są wyłącznie osoby pełnoletnie.

2.3. Oferta sklepu internetowego PRINT-JET obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

2.4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu (wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów) oraz jego potwierdzenie zgodnie z pkt.3.3 regulaminu.

2.5. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Toner-tusz.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez Klienta na liście przewozowym przesyłki.

2.6. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą telefoniczną lub e-mailową przez PRINT-JET.

2.7. Wysyłając ze sklepu internetowego www.print-jet.pl zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu i akceptuje jego postanowienia . W przypadku niedotrzymania przez Zamawiającego postanowień Regulaminu, PRINT-JET jest uprawnione do unieważnienia złożonego zamówienia.

2.8. Sklep www.print-jet.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą w terminie 24 godzin następujących w dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

2.9. Sklep www.print-jet.pl akceptuje bankowy przelew elektroniczny.

2.10. Sklep www.print-jet.pl zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Podobnie, zamówienia, w przypadku, których elektroniczny przelew bankowy a raczej jego wartość nie będzie odpowiadała wartości zamówienia wraz z kosztem przesyłki lub nie zostanie uiszczony we wskazanych czasie na wskazane przez www.print-jet.pl konto, przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.

2.11. www.print-jet.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w następujących sytuacjach:

2.11.1. zamawiany towar nie jest dostępny u dostawcy

2.11.2. cena zamawianego produktu, z przyczyn niezależnych od sklepu Toner-tusz.pl, uległa zmianie przed potwierdzeniem zamówienia przez pracownika sklepu , opisanym w pkt. 3.3 niniejszego regulaminu.

2.12. Zamówienia mogą być realizowane tylko na terenie Polski. Zamówienia należy składać w języku polskim.

2.13. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia, ale tylko związane z danymi osobowymi i tylko do momentu jego potwierdzenia przez pracownika sklepu. O fakcie zmiany danych Zamawiający informuje sklep w formie e-maila wysyłanego na adres: sklep@print-jet.pl

2.14. Wszystkie ceny podawane w sklepie www.print-jet.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. PRINT-JET zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały potwierdzone zgodnie z pkt 3.3. niniejszego Regulaminu.

2.15. Zespół sklepu www.print-jet.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne prezentowanych na stronach produktów były zgodne z rzeczywistością. Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy w podanych parametrach i właściwościach towaru bądź nagłą ich zmianę przez producenta. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na stronach internetowych sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty otrzymania produktu (-ów) ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

2.16. W przypadku niektórych, rzadko sprowadzanych produktów, posiadających w sklepie internetowym dostępność inną niż "w magazynie", sprzedający ma prawo odmówić wysyłki kurierskiej pobraniowej, wysyłając kupującemu fakturę pro-forma w celu uiszczenia przedpłaty.

2.16. Mimo dołożenia wszelkich starań firma PRINT-JET nie gwarantuje , że publikowane dane dotyczące opisów technicznych produktu oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów . Ponieważ ewentualne błędy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy przed zakupem o kontakt z Działem Obsługi Klienta na adres: sklep@toner-tusz.pl lub pod nr telefonu 782228319.

2.17. Nazwy oraz marki produktów znajdujących się na stronach www.print-jet.pl należą do ich prawnych właścicieli. Prezentowanie ich na stronach www.print-jet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny.

2.18. Zdjęcia oraz materiały dotyczące wszystkich produktów zamieszczonych na stronach www.print-jet.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.

3. WARUNKI REALIZACJI I DOSTAWY ZAMÓWIEŃ  

3.1. Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminie firmy kurierskiej Siódemka. 

3.2. Sklep www.print-jet.pl zobowiązuje się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 2 dni roboczych od momentu złożenia przez Zamawiającego zamówienia na stronach sklepu www.print-jet.pl. Zamówienie musi być kompletne i potwierdzone przez Klienta , zgodnie z pkt. 3.3.

3.3. W zależności od wybranej formy płatności, potwierdzenie zamówienia przez Klienta oznacza, że:

3.3.1 dla formy płatności: płatność przy odbiorze, do Zamawiającego zostaje wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie tego sposobu płatności. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

3.3.2 zrealizowany poprawnie elektroniczny przelew bankowy przez Zamawiającego, na kwotę odpowiadającą wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki

3.3.3 dla formy płatności: przelew, uregulowanie płatności w terminie 3 dni od daty złożenia zamówienia w kwocie odpowiadającej wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Sklep Toner-tusz.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień (forma płatności: przelew), dla których nie uregulowano przelewu w odpowiedniej dla nich kwocie w terminie 3 dni od daty złożenia zamówienia.

3.4. Mimo dołożenia wszelkich starań odnośnie prezentowanej oferty (dostępność, ceny), Toner-tusz.pl zastrzega sobie prawo do realizacji oraz wysyłki produktów tylko dla zamówień potwierdzonych przez pracownika sklepu www.print-jet.pl Potwierdzenie polega na:

3.4.1 Sprawdzeniu dostępności oraz cen produktu u dostawcy (-ów) sklepu. Tym samym, Toner-tusz.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku zamawianego produktu bądź zmiany ceny u dostawcy z przyczyn niezależnych od www.print-jet.pl (z zastrzeżeniem opisanym w pkt. 2.14 niniejszego regulaminu). O każdym z powyższych faktów, Zamawiający będzie niezwłocznie powiadomiony (droga telefoniczną lub e-mailową).

3.4.2. Telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu realizacji i wysyłki zamówienia przez pracownika PRINT-JET. Takie zamówienie otrzymuje wówczas status: w trakcie realizacji. Informacja o tym statusie zamówienia jest dostępna wyłącznie dla osób, które zarejestrowały się na stronie www.print-jet.pl i złożyły zamówienie będąc zalogowanymi na swoje konto. W przypadku osób, które nie zarejestrowały się i / lub nie zalogowały na swoje konto podczas składania zamówienia, wysyłana jest informacja o tym, iż zamówienie zostało przekazane do Działu Obsługi Klienta.

3.5. W przypadku, gdy została uregulowana płatność za złożone zamówienie (płatność z góry przelewem), a z przyczyn niezależnych od sklepu zamawiany towar nie jest dostępny u dostawcy bądź jego cena uległa zmianie przed potwierdzeniem zamówienia opisanym w pkt.3.4, Toner-tusz.pl niezwłocznie poinformuje o tym Zamawiającego oraz zwróci wpłaconą kwotę na wskazane konto w terminie do 5 dni roboczych.

3.6. Po potwierdzeniu zamówienia przez pracownika sklepu (pkt.3.4) nie można go już modyfikować.

3.7. Średni czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia w zależności od dostępności towaru. Sklep www.print-jet.pl zobowiązuje się do niezwłocznego powiadomienia Zamawiającego o ewentualnych opóźnieniach w dostawie.

3.8. Sklep www.print-jet.pl zastrzega, że w przypadku zamówień powyżej kwoty 2000,00 brutto wymagana jest przedpłata.

4. REKLAMACJE I GWARANCJE

4.1. Kupujący w momencie odbioru przesyłki, zobowiązany jest do sprawdzenia jej pod kątem zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór, Kupujący uzyskuje prawo własności towaru oraz ponosi wszelkie ryzyko związane z jego posiadaniem i użytkowaniem.

4.2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia / rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i potwierdzonego przez niego. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać odpowiedni protokół uszkodzenia. Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Odbiorca przesyłki, który zauważył jej uszkodzenie po odjeździe Kuriera, może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia. Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, rozpatrywane będą z poprawnie wypełnionym protokołem szkody lub w inny sposób udowodnionym uszkodzeniem przesyłki.

4.2. Każdy Zamawiający towar powinien zgłosić reklamację, pisząc na adres biuro@print-jet.pl

4.3. Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep Toner-tusz.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

4.4. Firma PRINT-JET zastrzega sobie prawo do ustosunkowania się do żądań klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli będzie wymagana dodatkowa ekspertyza techniczna, przeprowadzona przez serwis producenta, termin ten może zostać wydłużony nawet do 6 tygodni. 

4.5. Przed wysłaniem reklamowanego towaru, Zamawiający powinien skontaktować się z serwisem pisząc na adres: biuro@print-jet.pl . W korespondencji należy podać: imię i nazwisko lub nazwę firmy, e-mail, adres, tel. kontaktowy, nr faktury lub rachunku, nazwę produktu i opis usterki. 

4.5.1 Uszkodzony towar (najlepiej w oryginalnym opakowaniu) należy wysłać na adres firmy PRINT-JET Przemysław Han  ul.Szosa Lubicka 133f/13 87-100 Toruń. . Do paczki należy dołączyć wydruki próbne reklamowanych materiałów eksploatacyjnych.

4.5.2. Sklep www.print-jet.pl zastrzega sobie prawo do 14 dni roboczych (od daty otrzymania kompletnej przesyłki reklamacyjnej, zgodnie z zapisem w pkt. 4.5.2) na rozpatrzenie reklamacji. Rozpatrzenie reklamacji polega na wykonaniu jednej z następujących czynności: naprawa wadliwego produktu lub wymiana na nowy egzemplarz. Jeżeli termin rozstrzygnięcia reklamacji ulegnie przedłużeniu, PRINT-JET zobowiązuje się do powiadomienia o tym niezwłocznie Kupującego.

4.6. Kupujący jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki. Za ewentualne usterki powstałe podczas transportu odpowiada Kupujący. Usterki te nie podlegają roszczeniom reklamacyjnym.

5. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW

5.1. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 (dziesięciu) dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

5.2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać przesyłkę należycie zapakowaną w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia jej otrzymania.

Zwrot towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży, w związku z czym muszą być spełnione następujące wymogi prawne:

- Towar nie może być używany.

- Towar musi być odesłany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Opakowanie oryginalne nie może być zniszczone, porysowane, oklejone taśmą pakową lub inną taśmą klejącą.

- W przesyłce zwrotnej muszą znajdować się wszystkie elementy (dodatkowe akcesoria do produktu itd.).

- Do faktury zakupu zostanie wystawiona faktura korygująca (nie istnieje możliwość anulowania faktury).

Przesyłka zwrotu jest realizowana na koszt Zamawiającego. Przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona (np. folią ochronną) tak, aby nie doszło do jej uszkodzenia podczas transportu. Za wszelkie uszkodzenia produktu, powstałe podczas transportu odpowiedzialność ponosi Zamawiający. Tym samym odmawiamy prawa do zwrotu towaru uszkodzonego (lub z uszkodzonym opakowaniem, uniemożliwiającym dalszą odsprzedaż towaru). Towar uszkodzony podczas transportu zostanie zwrócony do Zamawiającego na jego koszt. Zwrot wpłaty należnej za towar zostanie dokonany do 14 dni na konto kupującego.
UWAGA : Nie odbieramy przesyłek za pobraniem!

5.3. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli Zamawiający zdjął opakowanie (np. folię ochronną) lub plomby zabezpieczające towar. Oryginalne opakowanie producenta nie może być naruszone lub uszkodzone!

5.4. Do zwracanego towaru należy dołączyć rachunek / fakturę, lub w  inny sposób udowodnić, że produkt zakupiony został w sklepie www.print-jet.pl.

5.5.Towary, zakupione przez klientów, nie będących konsumentami (Firmy), nie podlegają zwrotom. Firma PRINT-JET dopuszcza możliwość zwrotu towaru jedynie w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z Działem Handlowym firmy. Klient, nie będący konsumentem, dokonujący uzgodnionego zwrotu towaru może zostać obciążony opłatą manipulacyjną. Opłata nie jest pobierana w przypadku zwrotu zakupionego towaru z przyczyn leżących po stronie firmy PRINT-JET.

5.6. Jeśli wszystkie w /w warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy, nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez PRINT-JET zwróconego towaru, poprzez wykonanie przelewu przez PRINT-JET na wskazane przez Zamawiającego konto, jeśli wcześniejsza zapłata za towar nastąpiła gotówkowo, lub za pomocą przelewu.

5.7. Jeśli wszystkie w/w warunki zwrotu towaru nie zostaną spełnione, a mimo to zamawiający postanowi przesłać nam produkt (w naruszonym opakowaniu lub otwarty itp.) zwrot nie zostanie uznany. Koszty takiego niezasadnego zwrotu, ponosi zamawiający . W związku z czym, abyśmy mogli odesłać towar klientowi, potrzebujemy zgody na wysyłkę za pobraniem  (wartość pobrania jest kosztem ponoszonym za wysyłkę towaru) lub po przedpłacie na nasze konto równowartości  kosztów wysyłki.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Firma PRINT-JET zastrzega sobie prawo do:

6.1. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,

6.2. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego www.print-jet.pl,

6.3. wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego www.print-jet.pl,

6.4. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@print-jet.pl. Firma PRINT-JET zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych".

6.5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły Kodeksu Cywilnego.

 

Powrót
Koszyk
   ... jest pusty
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie
Rejestracja konta
Przypomnienie hasła
Nowości
Zobacz wszystkie
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Gość
 online.
   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.